Mariobet İnceleme

Mariobet İnceleme

Mariobet inceleme işlemine, sitenin yasallık anlayışından başlayalım. Anatolia Limited Şirketi tarafından kurulmuştur, işletilmektedir. Şirket Avrupa Birliği ticari hükümleri kapsamında kurulmuştur. 16 68 numaralı lisans belgesi ile çalıştığı görülebilmektedir. Geçerli bir lisans belgesidir. Hollanda Antilleri oyun kontrol denetleme komisyonu üzerinden alınmıştır.

Mariobet İnceleme ve Yeni Adresi

Mariobet yeni adresi ile Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir. Siteyi incelemek, görmek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda mariobet031 yeni giriş adresini kullanmanız gerekecektir. Bu adresi üzerinden, Türkiye ip adreslerinde sorunsuz bir şekilde hizmet verildiğini göreceksiniz. Yeni giriş adresine güvenli bir şekilde, her zaman, sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizi, kullandığınız internet sağlayıcılarının sık kullanılanlar bölümüne dahil edebilirsiniz. Bu sayede hızlı ve güvenli bir şekilde güncel giriş adresine ulaştığınızı göreceksiniz.

Mariobet Yatırım Seçenekleri

Mariobet yatırım seçenekleri hakkında da sizlere kısaca bilgi verelim. Bu sitede açmış olduğunuz hesaplara;

Havale,

Cepbank,

EFT,

Hızlı havale,

Pidpay,

Ecopayz,

Astropay,

Paykasa,

E-pro,

Papara gibi sistemler ile para yatırabilirsiniz.

Jeton 10 Euro,

E-pro 50 Türk Lirası,

Papara 100 Türk Lirası,

Paykasa 10 Euro,

Astropay 10 Dolar,

Ecopayz 50 Türk Lirası,

Pidpay 10 Euro,

Hızlı havale 50 Türk Lirası,

Cepbank 100 Türk Lirası,

EFT 100 Türk Lirası,

Havale 100 Türk Lirası minimum para yatırma miktarlarına sahiptir.

Elektronik ön ödemeli kartlar ile yatırdığınız paranın anında hesapta olduğunu göreceksiniz. Bankacılık işlemleri ve sanal cüzdanlar ile yatırdığınız paranın, sadece 5 dakikada hesapta olduğunu göreceksiniz. Cepbank ile yatırım işlemini yaptığınızda, yatırdığınız paranın hesapta görülme süresi maksimum 20 dakika olacaktır. Yatırdığınız paralar üzerinden herhangi bir kesintinin yapılmasını mümkün değildir.

Mariobet Ödeme Yapıyor mu?

Mariobet inceleme işleminde ödeme anlayışına da biraz göz atalım. Mariobet ödeme yapıyor mu? Elbette, bu site sorunsuz bir şekilde ödeme yapmaktadır. Eğer hesap açmış iseniz, eğer para yatırmış iseniz ve en az bir defa para kazanmış iseniz, hemen para çekme talimatı verebilirsiniz. Herhangi bir evrak talep edilmeyecektir, komisyon alınmayacaktır. Ödemeler en fazla 5 dakikada yapılacaktır. Havale, EFT, hızlı havale, papara, ecopayz, jeton gibi sistemler ile ödemeler yapılmaktadır. En düşük para çekme miktarı 200 Türk Lirasıdır. Mariobet üzerinden herkesin 24 saat içerisinde maksimum 3 defa para çekme talimatı verme hakkı bulunmaktadır. Her para yatırma ve çekme işlemi arasında, minimum 2 saat geçmesi gerekecektir. En yüksek ödeme miktarının günlük 25.000 Türk Lirası olarak belirlendiği görülmektedir. Kendi adınıza kayıtlı hesapları kullanmanız yeterlidir.