Mariobet Para Çekme

Mariobet Para Çekme

Mariobet para çekme işlemini de, para yatırma yöntemlerinde olduğu gibi her gün, her saat yapabilirsiniz. Sadece EFT yöntemi ile para çekme işleminde farklı davranacaksınız. Haftanın 5 günü ve mesai saatleri içerisinde bu yöntem ile nakit alma işlemi yapabilirsiniz. Hatta diğer bütün yöntemlerde 24 saat boyunca ve haftanın her günü, lira çekim işlemini yapacaksınız. Vermiş olduğunuz talimatın gerçekleşme süresinin 5 dakika civarında olduğunu göreceksiniz ki gerçekten hızlı hareket eden sitelerden bir tanesidir. Gerçekten çok çok hızlı ödemeler yapılmaktadır. Yani ödeme kuralları dahilinde hareket edeceksiniz. Ödeme yöntemlerini tercih edeceksiniz. Bu sitenin en düşük ödeme miktarını ve en yüksek alım miktarını mutlaka dikkat etmeniz gerekecektir.

 

Mariobet Para Çekme ve Ödeme Yöntemleri

 

Yani kullanıcıların karşısına kişisel banka hesaplarını ve sanal cüzdanları çıkarmıştır. Kişisel banka hesaplarına havale ile ödeme alabilirsiniz, kişisel banka hesaplarına EFT ile ödeme alabilirsiniz, sanal cüzdan anlayışı da geçerli durumda bulunacaktır. Bu sistem kapsamında papara ile alma şansına sahip olacaksınız. Ecopayz ile ödeme alma şansına sahip olacaksınız. Bu sistemlerin tamamını kullanacak, tamamını hızlı bir şekilde bakiye yöntemleri olarak tercih edeceksiniz.

 

Mariobet Ödeme Miktarları

 

Hatta sitenin ödeme limitleri konusunda da tabii ki standart uygulamalar gündeme gelmektedir. Bu standart uygulamalarda, sitenin en düşük çekim miktarının 200 Türk Lirası olduğunu göreceksiniz. En az 200 Türk Lirası değerinde yapılmaktadır. Tabi ki bahis yapıp, tabii ki oyun oynayıp, 200 TL altında para kazanmış olabilirsiniz. Mariobet üzerinden bu durumda ne yapacaksınız? Böyle bir durumda hesap bakiyenize bakacaksınız. Hesap bakiyeniz de kazandığınız para miktarının toplamda 200 Türk Parası seviyesine ulaşmasını bekleyeceksiniz. En yüksek ödeme miktarlarına bakıldığında, 25.000 Türk Lirası ifadesi ile karşılaşılmaktadır. 1 gün içerisinde bir kullanıcının alabileceği en yüksek miktarıdır. 25.000 üzerinde para kazananlar ne yapacaktır? Bu durumda para çekme talimatı 25.000 olarak verilecektir. Hatta verilen talimatın üzerinden 24 saat geçtikten sonra, tekrar aynı limitlerde bakiye alma talimatının verilmesi mümkün olacaktır.

 

Mariobet Ödemede Komisyon Alacak mı?

 

Firmanın para çekme işlemlerinde, belirlenmiş kuralları bulunmaktadır. Yani bu kuralların içerisinde site tarafından da taahhüt edilen hususlar bulunmaktadır. Sitenin taahhüt ettiği kurallar arasında bu sorunun cevabı bulunmaktadır. Herhangi bir evrak talep edilmediği ifade edilmiştir. Herhangi bir şekilde komisyon alınmadığı ifade edilmiştir. Hiçbir sistemden, hiçbir kullanıcıdan, hiçbir parasal değerde kesinti yapılmamaktadır.