Mariobet Para Yatırma

Mariobet Para Yatırma

Mariobet para yatırma işlemini, 7 gün boyunca yapabilirsiniz. Para yatırma işlemini 24 saat boyunca, EFT seçeneği hariç gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplarınıza istediğiniz gün ve saatte para yatırma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Bu site para yatırma işlemleri konusunda belirli sistemleri kullanmaktadır. Bu sistemlerin karşılığında yatırılabilecek en düşük miktarlarının da, belirli bir standarda bağlandığı görülecektir. Bu basit kuralları yerine getirdiğinizde, gerçekten hızlı ve gerçekten güvenli bir şekilde yatırdığınızı göreceksiniz.

 

Mariobet Para Yatırma Yöntemleri

 

Mariobet yatırım yöntemleri anlayışında, sanal cüzdanlar bulunmaktadır, elektronik ön ödemeli kartlar bulunmaktadır, kişisel bankacılık işlemlerinin bulunduğu görülmektedir.

Havale ile,

Cepbank ,

EFT ,

Hızlı havale ,

Pidpay ,

Ecopayz ,

Astropay ,

Paykasa .

Papara ,

E-pro 

Jeton ile yatırma işlemi yapılır.

 

Mariobet Minimum Yatırım Miktarları

 

Mariobet minimum yatırım miktarları mutlaka dikkat etmeniz gereken değerler anlamına gelmektedir. Burada belirtilecek miktarların altında yapacağınız yatırım işlemleriyle bu sitenin finansal departmanı tarafından, kurallar dahilinde onay verilmeyecektir.

Havaleyle en düşük 100 Türk Parası yatırabilirsiniz,

EFT ile en düşük 100 Lira yatırabilirsiniz,

Cepbank kullanarak en az 100 TL yatırabilirsiniz,

Hızlı havale en alt limit olarak 50 Türk Lirası yatırabilirsiniz,

Pidpay aracılığıyla en az  10 Euro yatırabilirsiniz,

Ecopayz en az 7 Türk Lirası geçişi sağlayabilirsiniz,

Astropayla düşük 10 Dolar ekleme yapabilirsiniz,

Paykasayla ilk 10 Euro ekleyebilirsiniz,

E-pro  ” 50 Türk Lirası yatırabilirsiniz,

Papara ile en ilk 50 Türk Lirası aktarabilirsiniz,

Jeton ile alt limit olarak 10 Euro yatırabilirsiniz.

Bahsedildiği gibi bu miktarların altında yapacağınız yatırımlara onay verilmeyecektir. Ayrıca burada belirtilenler sistemler ile yatırabileceğiniz en düşük miktarlarıdır. Burada belirtilen miktarlar, promosyon alabileceğiniz miktarlar değildir.

 

Mariobet Yatırımda Kesinti Yapacak mı?

 

Sitenin bakiye ekleme işleminde, net olarak paranızı alacaksınız. Mariobet yatırımda kesinti yapacak mı? Kesintinin mariobet sitesinden yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Özellik EFT ve havale gibi bankacılık işlemlerinde, bazı kullanıcılar kesinti yapıldığını iddia etmektedir. Yapılan kesintilerin bu markayla bir ilgisi yoktur. Kesinti çalıştığınız bankanız tarafından yapılmaktadır. Sorgulamanız gereken yer, bankanız, bankanızın müşteri hizmetleri olacaktır.

Kendi banka işlemleriniz dışında sitemizde dilediğiniz kadar oyun oynayabilirsiniz. Bakiyeniz anında hesabınıza geçmiş olur. Hatta size bol kazançlı oyun imkanı sunar. Herkese iyi şanslar.