Mariobet Şikayet Var

Mariobet Şikayet Var

Mariobet şikayet var şeklinde bir araştırma yapar iseniz, belli başlı konular ile karşılaşacaksınız. Burada bir inceleme yapmanız durumunda ise, kullanıcıların bilgi eksikliği nedeniyle hata yaptığını göreceksiniz. Bu yazı içeriğinde yapılan başlıca hatalar ile ilgili sizlere gereken açıklamalar yapılmıştır. Aslında bu açıklamaların tamamı, sitenin kullanım koşullarında ya da finansal kurallarında veya diğer kurallarında da bulunmaktadır.

Mariobet Şikayet Var Para Yatırma Şikayetleri

Mariobet para yatırma şikayetleri en fazla karşılaşılan sorunlardan bir tanesidir. Burada hatalı işlem bulunduğunu bir kez daha belirtelim. Kuralları okumamak nedeniyle böyle şikayet başlıkları gündeme gelmektedir. Bu siteye para yatırma işlemlerinde, mutlaka ve mutlaka adınıza ve soyadınıza kayıtlı hesap ya da sistemleri kullanmak zorundasınız. Bir başka şahsın üzerinden, adınıza kayıtlı olmayan bir başka şahsın üzerinden ya da hesabından para yatırma işlemini yapamazsınız. Para yatırma işlemlerinde site tarafından herhangi bir evrak, bu şartlar altında talep edilmemektedir.

Havale ile 100 Türk Lirası,

Cepbank ile 100 Türk Lirası,

Hızlı havale ile 50 Türk Lirası,

Pidpay ile 10 Euro,

Ecopayz ile 50 Türk Lirası,

Astropay ile 10 Dolar,

Paykasa ile 10 Euro,

E-pro ile 50 Türk Lirası,

Jeton ile 10 Euro,

Papara ile 100 Türk Lirası para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Bu limitlerin altında para yatırma işleminin yapılması mümkün değildir. Bu yapılan en büyük hatadır. Limitlerin altında para yatırma işlemi yapılmaya çalışılması, onay verilmediği ifade edilmektedir. Belirlenmiş genel kuralların dışına çıkamazsınız.

Mariobet Para Çekme Şikayetleri

Mariobet para çekme şikayetleri de gündemde yer bulmaktadır. En büyük şikayet konusu, kazanılan paraların geri alınması konusunda kendini göstermektedir. Bazı kullanıcılar bahis yapmakta, 50 ya da 100 Türk Lirası veya 20 ya da 10 Türk Lirası para kazanmaktadır. Bazı kullanıcılar oyun oynamakta, 10 ya da 20 Türk Lirası, 30, 50 ya da 100 Türk Lirası para kazanmaktadır. Hemen kazandığı para hakkında para çekme talimatı vermektedir. Bu da hatalı yapılan işlemlerden bir tanedir. Mariobet sitesinin en düşük para çekme miktarı, 200 Türk Lirasıdır. 200 Türk Lirasının altında kazançların çekilmesi gibi bir durum yoktur. Ne yapmalısınız? Yeniden paranızı değerlendirmelisiniz. Ana hesap bakiyesinde en az 200 Türk Lirası bulunmasını sağlamalısınız.

Mariobet Promosyon Şikayetleri

Mariobet şikayet var konusunda dikkat çeken detaylardan bir tanesi de, mariobet promosyon şikayetleri olacaktık. Burada yapılan işlem nedir? Kullanıcı işlem yapıp, promosyon almaktadır. Müşteri hizmetlerinden talep etmektedir. Promosyon hesaba geçmektedir. Hemen para çekme talimatı vermektedir. Çevrim işleminin yapılmaması yapılan hata anlamına gelmektedir. Çevrim işlemi yapılmadan promosyonların nakit çekilmesi mümkün değildir.