Mariobet Tombala

Mariobet Tombala

Mariobet tombala oynayabileceğiniz, para ile tombala oynayabileceğiniz bir sitedir. Bildiğiniz klasik tombala oyunu şeklinin, mariobet sitesi tarafından online olarak verilen biçimi olarak düşünmelisiniz. Eğlenceli ve heyecanlı bir oyun türüdür. Genel olarak şans faktörünün etkili olduğu bir oyun türü olduğu dikkat çekmektedir. Mariobet sitesi düzenli aralıklar ile her gün oyun çekilişlerini canlı olarak gerçekleştirmektedir. Canlı olarak gerçekleşen  çekilişlerine, herkesin katılım hakkı bulunmaktadır. Elbette canlı çekilişlere katılabilmeniz için, kart satın almanız gerekecektir.

 

Mariobet Sitesi Tombala Kartları

 

Firmanın sitesi oyununun kartları konusunda, önce şunu belirtelim. Sıradaki canlı çekiliş için, Oyun kartı alacaksınız. Satın aldığımız kartları sadece sıradaki canlı çekilişte kullanılacaktır. Bir sonraki çekilişe kartların dahil edilmesi gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Her canlı çekilişinde, istediğiniz kadar kart satın alma hakkına sahip olacaksınız. Satılan kartların en düşük değeri 3 Türk Lirasıdır. Satılan kartların en yüksek değeri 100 Türk Lirasıdır. Dilediğiniz sayıda kart satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz her kartın üzerinde, 3 adet yatay sıra bulunduğunu göreceksiniz. Her yatay sıra üzerinde, 5 adet rakam bulunduğunu göreceksiniz. Bildiğiniz tombala oyunu ile birebir aynıdır. Bir kumar kartı üzerinde 15 adet rakam bulunmaktadır.

 

Mariobet Sitesi Tombala İkramiyeleri

 

Yani hediye anlayışında, klasik oyun anlayışının geçerli olduğunu göreceksiniz. Yatay ilk sırayı diğer bütün oyunculardan önce tamamlarsanız, birinci çinko yapacak ve ikramiye alacaksınız.  Aynı birinci çinko, ikinci çinko yapmış iseniz, diğer bütün oyunculardan önce bunu başarmış iseniz, son ikramiye olan ve tulum olarak bilinen özel ikramiye seçeneğini alacaksınız.

 

Mario bet Sitesi Tombala Oyunları Ne Zaman Oynanır?

 

Kumar oyunu konusunda, kesintisiz hizmet vermektedir. Ana sayfa üzerine baktığınızda, bu yönde bir bölüm meydana getirildiğini göreceksiniz. Yani her gün, her an canlı çekilişleri, periyodik aralıklar ile verilmeye devam edilmektedir. Siz herhangi gün ve zamanda, mariobet giriş işlemini yapabilirsiniz. Giriş işlemini yaptığınızda, canlı bölümünü tercih edebilirsiniz. Başlayacak çekilişinin saatini ya da zamanını göreceksiniz. Çekiliş başlamadan önce, hemen hesabınızdaki para ile kart satın alacak ve sıradaki canlı çekilişe katılım sağlayacaksınız.