Mariobet Tombala

Mariobet Tombala

Mariobet tombala oynayabileceğiniz, para ile tombala oynayabileceğiniz bir sitedir. Bildiğiniz klasik tombala oyunu şeklinin, mariobet sitesi tarafından online olarak verilen biçimi olarak düşünmelisiniz. Eğlenceli ve heyecanlı bir oyun türüdür. Genel olarak şans faktörünün etkili olduğu bir oyun türü olduğu dikkat çekmektedir. Mariobet sitesi düzenli aralıklar ile her gün tombala çekilişlerini canlı olarak gerçekleştirmektedir. Canlı olarak gerçekleşen tombala çekilişlerine, herkesin katılım hakkı bulunmaktadır. Elbette canlı çekilişlere katılabilmeniz için, kart satın almanız gerekecektir.

Mariobet Sitesi Tombala Kartları

Mariobet sitesi tombala kartları konusunda, önce şunu belirtelim. Sıradaki canlı çekiliş için, tombala kartı alacaksınız. Satın aldığımız tombala kartları sadece sıradaki canlı çekilişte kullanılacaktır. Bir sonraki çekilişe kartların dahil edilmesi gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Her bir canlı tombala çekilişinde, istediğiniz kadar kart satın alma hakkına sahip olacaksınız. Satılan kartların en düşük değeri 3 Türk Lirasıdır. Satılan kartların en yüksek değeri 100 Türk Lirasıdır. Dilediğiniz sayıda kart satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz her bir kartın üzerinde, 3 adet yatay sıra bulunduğunu göreceksiniz. Her bir yatay sıra üzerinde, 5 adet rakam bulunduğunu göreceksiniz. Bildiğiniz tombala oyunu ile birebir aynıdır. Bir tombala kartı üzerinde 15 adet rakam bulunmaktadır.

Mariobet Sitesi Tombala İkramiyeleri

Mariobet sitesi tombala ikramiyeleri anlayışında, klasik tombala oyun anlayışının geçerli olduğunu göreceksiniz. Yatay ilk sırayı diğer bütün oyunculardan önce tamamlarsanız, birinci çinko yapacak ve ikramiye alacaksınız. Yatay ilk sıra ile birlikte, yatay ikinci sırayı aynı tombala kartında diğer oyunculardan önce tamamlar iseniz, ikinci çinko ikramiyesini alacaksınız. Yatay bir iki ve üçüncü sırayı aynı kartta diğer oyunculardan önce tamamlar iseniz, tombala yapacaksınız ve ikramiye alacaksınız. Aynı tombala kartında birinci çinko, ikinci çinko ve tombala yapmış iseniz, diğer bütün oyunculardan önce bunu başarmış iseniz, son ikramiye olan ve tulum olarak bilinen özel ikramiye seçeneğini alacaksınız.

Mario bet Sitesi Tombala Oyunları Ne Zaman Oynanır?

Mariobet tombala oyunu konusunda, kesintisiz hizmet vermektedir. Ana sayfa üzerine baktığınızda, bu yönde bir bölüm meydana getirildiğini göreceksiniz. Mario bet sitesi tombala oyunları ne zaman oynanır? Her gün, her an canlı tombala çekilişleri, periyodik aralıklar ile verilmeye devam edilmektedir. Siz herhangi bir gün ve zamanda, mariobet giriş işlemini yapabilirsiniz. Giriş işlemini yaptığınızda, canlı tombala bölümünü tercih edebilirsiniz. Başlayacak tombala çekilişinin saatini ya da zamanını göreceksiniz. Çekiliş başlamadan önce, hemen hesabınızdaki para ile kart satın alacak ve sıradaki canlı çekilişe katılım sağlayacaksınız.