Mariobet Yeni Üyelik

Mariobet Yeni Üyelik

Mariobet yeni üyelik işlemini yapabilmeniz için, belirli şartları sağlamanız gerekecektir. Bu şartların ilk sırasında tahmin ettiğiniz gibi, 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Bu yaş grubunda ya da üzerinde bulunuyor iseniz, Türkiye‘de yaşıyor olmanıza rağmen, bu sitede kendinize bir hesap meydana getirebilirsiniz. Hesap açabilmeniz için, tahmin ettiğiniz gibi üyelik başvuru formunu görmeniz, incelemeniz, anladıktan sonra doldurmanız ve müşteri hizmetlerine göndermeniz gerekecektir.

Mariobet Yeni Üyelik Başvuru Formu

Mariobet üyelik başvuru formu sizden bilgilerin talep edildiği bir belge anlamına gelmektedir. Bu belgeye ulaşmak için, mariobet kayıt ol butonu üzerinden hareket edeceksiniz. Ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunmaktadır. Üyelik başvuru formunda kişisel bilgiler şeklinde bir bölüm bulunmaktadır. Başvuru formunda hesap bilgileri şeklinde bir bölüm ve onay şeklinde bir bölüm bulunmaktadır. Kişisel bilgiler bölümünde, adınız ve soyadınız, ay, gün, yıl olarak doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon numaranız, yaşadığınız ülke, şehir ve adres bilginiz sizlerden talep edilmektedir. Hesap bilgileri bölümünde kullanıcı adı belirleyeceksiniz, şifre belirleyeceksiniz, elektronik posta adresi yazacaksınız. Onay bölümüne geldiğinizde, kullanım şartlarını koşullarını okuduğunuzu, kabul ettiğinizi taahhüt edeceksiniz. Bu işlemleri yapmanız ile birlikte, üyelik başvuru formunu doldurup, müşteri hizmetlerine göndereceksiniz.

Mariobet Üyelik İçin Aktivasyon Linki

Mariobet üyelik için aktivasyon linki üyelik başvuru formunu gönderdikten sonra alacağınız giriş adresi anlamına gelmektedir. Müşteri hizmetleri tarafından onaylanan başvuru ile birlikte, elektronik posta olarak gönderilecektir. Gelen kutusu bölümüne ya da önemsiz postalar bölümüne bakabilirsiniz. Gelen aktivasyon linki üzerinden siteye giriş işlemini yapacaksınız. ip adresinizi tanımlayacaksınız.

Mariobet Hesap Açma Ne Kadar Sürer?

Mariobet yeni üyelik işlemini, başvuru formunu doldurduğunuz andan itibaren, çok kısa süre içerisinde tamamlayacaksınız. Mariobet hesap açma ne kadar sürer? Başvuru formunu doldurup gönderdiğiniz andan itibaren, süre işleyecektir. Maksimum 5 dakika içerisinde inceleme yapılacaktır. Bir olumsuzluk bulunmaması durumunda, hesabınız onaylanacaktır. Onaylanan hesabınız ile ilgili, tarafınıza yazı içeriğinde de anlatıldığı gibi, bir elektronik posta gönderilecektir. Elektronik posta bildirimi içerisinde aktivasyon linki olacaktır. Aktivasyon linki ile siteye ilk giriş işlemini yapacaksınız. Bu işlemi yapmanız ile birlikte, ip tanımlama sistemini çalıştıracak ve kayıt altına alınacaksınız. Üye olmanız için ödemeniz gereken herhangi bir para, herhangi bir bedel bulunmamaktadır. Üye olabilmeniz için, göndermeniz gereken herhangi bir belge bulunmamaktadır. Belge göndermeden üyelik sürecini tamamlayacaksınız. Para yatırmadan, ileriki aşamalarda da para vermeden üyelik sürecini tamamlayacak, hesap ile siteyi kullanmaya başlayacaksınız. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın